Forum studentów Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj

zatrudnimy Kosmetologa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Kosmetologia
Autor Wiadomość
Kobieta odNOWA

Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 12:33, 06 Cze 2011    Temat postu: zatrudnimy Kosmetologa

Witam,
Zatrudnimy Kosmetologa do pracy w salonie odnowy biologicznej Kobieta odNOWA.
Wymagania:
- ostatni rok bądź ukończona Kosmetologia w Wyższej Szkole Fizjoterapii.
- wysoka kultura osobista.
- łatwość nawiązywania kontaktów, łatwość rozmowy z ludźmi.
- umiejętność zainteresowania klienta ofertą.
- zapał do pracy, chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności.
Oferujemy:
- staż absolwencki bądź umowę zlecenie.
- praca głównie w godzinach 17-21, czasem zmiany przedpołudniowe. Pracująca co druga sobota.
- możliwość nieodpłatnego korzystania z zabiegów wykonywanych przez salon.
- możliwość korzystania z sali ćwiczeń.
- szkolenia handlowe.
- szkolenia z zakresu zdrowego trybu życia, dietetyki oraz oczyzszczania organizmu.
- szkolenia zawodowe.
Zakres obowiązków:
- kosmetyka twarzy, manicure, pedicure - po sprawdzeniu umiejętności dopuszczenie do wykonywania samodzielnych zabiegów.
- zabiegi na ciało, ewentualnie masaże.
- obsługa klientów sali ćwiczeń (patrz zakładka gimnastyka)

Chętnych prosimy o składanie CV pod adresem:
[link widoczny dla zalogowanych] badź telefon w sprawie umówienia spotkania: 71 725 74 88

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna » Kosmetologia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::